Yeni Honor MagicBook 15 İle Tanışmaya Hazır mısınız?

0 39

Huawei alt markası olarak tanıtılan ve ülkemiz içerisinde oldukça yeni satış alanları bulan marka Honor Magicbook 15 ile karşımızda! Akıllı telefonları ile bilinen ve bu yönde ciddi satışlar yapan firma bu alanla sınırlı kalmamaktadır. Bilgisayar alanı üzerinde yaptığı üretimler ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmektedir. Geçtiğimiz günlerde de güncel satışa sunulacak yeni ürününün özellikleri tanıtıldı.

Honor MagicBook 15 Özellikleri Neler?

Tanıtımı merakla beklenen bilgisayar firma tarafından bazı özelliklerinin duyurulması ile merakları iyice arttırmış bulunuyor. Ürettiği yeni modeli ile değişikliklere de giden firma kullanıcıların beğenisini almayı hedeflemektedir. Daha önce farklı bir işlemci ile tanıtılan model şimdi Intel işlemci ile kişilere tanıtıldı. Duyurulan özellikler ise bununla sınırlı kalmadı.

Honor MagicBook 15 özellikleri arasında duyurulanlar arasında en başta ekran boyutu yer almaktadır. Firma tarafından belirtilene göre 15 inçlik bir ekran boyutu ile karşılaşacak olan kullanıcılar bu yönde arayış içerisindeyse doğru bir model tercihinde bulunabilmektedir. Ekran özelliğinin yanı sıra bilgisayarı kişiselleştirmek adına başka adımlarında atıldığı firma tarafından belirtilmektedir.

Ekran ile birlikte açılıp kapanan klavye sistemi kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Klavye sistemi üzerinde yer alan parmak izi okuyucu bölüm ise telefonlardan sonra bilgisayarlarda da yeni bir dönem başlayacağının göstergesi gibi duruyor. Kişiselleştirme adına atılan bu büyük adım sayesinde bilgiler ve dosyalar güven içerisinde saklanabilmektedir. Bireylerin parmak izi olmadan sisteme giriş yapması mümkün olmamaktadır.

Honor MagicBook 15 üretimi sırasında ekran kartı olarak ise 2 GB Nvidia GeForce MX250 tercih edilmektedir. Bu ortalamada üretilen bir bilgisayara göre daha tercih edilebilir olma adına ekran kartı tercih edilmişe benziyor. Bir bilgisayarın tercih edilme konusunda büyük önem taşıyan ekran kartı, bu bilgisayarın üretimi sırasında da firma tarafından oldukça ciddiye alınmışa benziyor. Ancak kullanıcıların bu yönde yorumlarının nasıl olacağı ise merak konusu olmaktadır.

Honor MagicBook 15 Fiyatı

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi de Honor MagicBook 15 Fiyatı üzerine olmaktadır. Üretici firma iki ayrı özellikle bilgisayar modelini piyasaya sürdüğünden fiyatları bu anlamda değişiklik gösterebilmektedir. Eğer Intel Core i5 işletim sistemine sahip 8GB RAM özelliğindeki bilgisayarı alacak olursanız yaklaşık olarak 700 dolar civarında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Intel Core i7 işletim sistemine sahip 16GB RAM özelliğindeki bilgisayar da 850 dolar karşılığında satışa sunulmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku