Samsung Galaxy Watch Active 2 Özellikleri Nelerdir? Samsung Galaxy Watch Active 2 Fiyatı Ne Kadardır?

0 48

Samsung Galaxy Watch Active 2, kasa çaplarına ve gövde malzemelerine bağlı olarak iki alt seriyi kapsayan bir akıllı saat modelidir. Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm serisinde ve Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm serisinde, gövde malzemelerine göre alüminyum ve çelik türündeki ikişer saat bulunmaktadır. Genel olarak Samsung Galaxy Watch Active 2 özellikleri iyi durumda kabul edilebilir. Ayrıca bu serilerde bulunan saatlerin özellikleri arasında tek farklar, sadece kasa çapları ve gövde malzemeleridir.

Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm ürününün gövde malzemesi alüminyum ya da çelik olabilmektedir. Bu saatin ekran boyutu 1.2 inç, ekran çözünürlüğü 360 x 360, işletim sistemi Tizen 4.0’dır. Android 5.0 ve İOS 9.0 gibi işletim sistemleriyle de uyumlu olan saatte GPS, 5.0 Bluetooth, NFC ve Wi – Fi özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin aynısına sahip olan Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm ise, farklı olarak 1.4 inç ekran boyutuna sahiptir. Müzik depolayabilen, uygulama bildirimlerini, gelen aramaları ve gelen SMS’leri gösterebilen saatin pek çok spor dalına uyumlu olan aktivite özellikleri de mevcuttur.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Donanım Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Watch Active 2 model saat, 247 mAh pil gücü, 4 GB depolama alanı, 768 MB RAM ve Samsung Exynos 9110 model yonga seti gibi donanım özelliklerine sahiptir. Saatin kordon malzemesi ise silikondur. Toza dayanıklıık sertifikası (IP6X) ve suya dayanıklılık sertifikası (IPX8) bulunan Samsung Galaxy Watch Active 2 model saatin askeri standartlarda sağlam olduğu bilinir.

 

Samsung Galaxy Watch Active 2 Fiyatı Ne Kadardır?

Samsung Galaxy Watch Active 2 fiyatı ise saat özelliklerine göre şöyle sıralanmaktadır:

  • Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm (alüminyum) fiyatı 350 – 1.750 TL
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm (çelik) fiyatı 800 – 2.400 TL
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm (alüminyum) fiyatı 750 – 2.100 TL
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm (çelik) fiyatı 840 – 2.600 TL
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku